Lokalizacja

Domy Twoich marzeń w sypialni Gdyni

Osiedle
Metropolitalne

Osiedle domków w zabudowie bliźniaczej to idealne rozwiązanie dla miłośników przyrody i życia z dala od miejskiego zgiełku. Powstaje ono we wsi Tuchom, zlokalizowanej w odległości 4,7 km od Gdyni. Cenisz sobie spokój i bliskość natury, lecz jednocześnie nie chcesz rezygnować z wygody, jaką daje szybki dojazd do zurbanizowanej infrastruktury? Świetnie trafiłeś! Zobacz projekt inwestycji i już teraz zarezerwuj dom dla siebie i swojej rodziny.

Zobacz na mapie —

Nowoczesne Bliźniaki na Zamkniętym Osiedlu.

Realizacja obejmuje jeden etap, w ramach którego planowane jest powstanie 12 domów w zabudowie bliźniaczej – mieszczą one 24 jednostki mieszkalne, czyniąc Osiedle Metropolitalne kameralnym i przytulnym. Ogrodzona przestrzeń zapewnia dostęp wyłącznie osobom upoważnionym, a zamykana na pilota brama gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Nie zapomnieliśmy oczywiście o terenach zielonych i placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Do Twojej dyspozycji będzie także sklep osiedlowy, znajdujący się w pobliżu kompleksu.

Sprawdzone technologie budowlane i prace realizowane przez wykwalifikowanych fachowców dają gwarancję jakości oraz wysokiego standardu obiektów oddawanych do użytku. Nie musisz martwić się o materiały wykorzystane do stworzenia domów. Ze szczególną dbałością dobieramy wszystkie elementy, zapewniając klientom pełne bezpieczeństwo i zadowolenie z budynków.

Zobacz na mapie —

Więcej niż dom.
U nas otrzymujesz coś jeszcze…

Aktualnie budowane są dwie trasy zapewniające płynny i bezproblemowy dojazd do i z Gdyni, dlatego dojazd do pracy nie będzie już udręką.

W ramach naszej współpracy otrzymasz od nas bon o wartości 3000 zł na sprzęty AGD i RTV.

Marzysz o solidnym domu, położonym w spokojnej okolicy otoczonej jeziorami? Luksusowe nieruchomości czekają na Ciebie, a inwestycja w nasze domy w Tuchomiu to krok ku Twojej nowej przyszłości.

Zobacz na mapie —

Spełnimy Twoje marzenia o własnym domu!

Skontaktuj się z nami, zadzwoń lub skorzystaj w formularza poniżej.

bok@wiecejnizdom.com